Объявления: Садовый инвентарь

На этой странице показаны объявления в категории Садовый инвентарь на сайте Adverno Кропивницкий. Воспользуйтесь этой формой, чтобы отобрать объявления по типу, состоянию товаров или цене. Для выбора другой страны и города нажмите на ссылку "другой город" в шапке сайта под названием Кропивницкий.
Чтобы продать что-то разместите бесплатное объявление в категорию Садовый инвентарь перейдя по ссылке ниже.


Тип объявления: Состояние: Только с фото?:    -   

   Сортировать по
Всего: 3
Якісні пакети 12 л для перевалки та вирощування рослин
08-12-2023 01:05

Частные объявления - продам, предлагаю: Садовый инвентарь, Украина, Кропивницкий и область

Пакети для вирощування саджанців – це зручний спосіб вирощування розсади без посадки у ґрунт. Вони захищають насіння від шкідників та зберігають вологу, що сприяє успішному проростанню рослин.

 
Парник для вирощування розсади,  33 осередка
08-12-2023 01:04

Частные объявления - продам, предлагаю: Садовый инвентарь, Украина, Кропивницкий и область

Якісний парник оптимальний для вирощування будь-яких видів культур: овочевих, квіткових, ягідних. Добре утримує необхідну вологу в потрібній кількості; може використовуватися кілька сезонів поспіль; усуває переплетіння кореневої системи, легко чиститься.

 
Арматура композитна,  кладочна сітка від виробника Polyarm
20-08-2022 21:47 Цена: 7 грн.

Предложения магазинов и фирм: Садовый инвентарь, Украина, Кропивницкий и область

Завод Polyarm із досвідом на ринку понад 10 років - виробник композитної арматури та кладочної сітки формує дилерську мережу в Україні. Пропонуємо широкий асортимент товарів: Композитна арматура діаметром від 4мм до 16мм з піском, без піску зелена, Композитна сітка для кладки 2мм і 3мм осередок 5050 і 100100 Склопластикова арматура для теплиць, парників Композитні опори кілочки для рослин Композитні каркаси Композитна арматура з UV абсорбером на замовлення.

 
Всего: 3